Informator XDU#12

Już jutro dwunasta edycja zawodów XDU. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat XDU#12. Pytania prosimy zadawać na naszej grupie na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/1638755706395787/

Harmonogram:

8:00 – 10:30 – odbiór numerów startowych w biurze zawodów (Hala sportowa szkoły podstawowej nr 74 im Mikołaja Kopernika na ulicy Trybunalskiej)

11:00 – objazd trasy biegowej i objazd trasy rowerowej (Zbiórka na miejscu startu XDU#12)

11:35 – wstawianie rowerów do strefy zmian

11:50 – zamknięcie strefy zmian i przemarsz na start

12:00 – start XDU#12

13:00 – pierwszy zawodnik na mecie (czekamy do ostatniego zawodnika)

14:30 – wręczenie bonów na nagrody i zakończenie XDU#12 (Hala sportowa szkoły podstawowej nr 74 im Mikołaja Kopernika na ulicy Trybunalskiej)

Dojazd na XDU#12, biuro zawodów i parkowanie samochodów.

Zawody odbędą się w Lasku Marcelińskim. Na końcu ulicy Ptasiej można zaparkować samochów. Częściowo dostępny jest także parking z wjazdem od ulicy Strzegomskiej. Biuro zawodów zlokalizowane jest na ulicy Trybunalskiej (Hala sportowa szkoły podstawowej nr 74 im Mikołaja Kopernika na ulicy Trybunalskiej) w niedalekiej odległości od miejsca rozegrania zawodów. Samochody można zostawić w okolicy szkoły, skorzystać z szatni i przejechać na miejsce zawodów rowerem wzdłuż ulicy Ptasiej.

Informacje na temat dojazdu na XDU#12 z Dworca PKP: http://xdu.pl/informacja-na-temat-dojazdu-do-biura-zawodow-xdu12-i-lasku-marcelinskiego/

Prysznice: 

Po zawodach zawodnicy mogą skorzystać z szatni i natrysków na hali sportowej.

Pomiar czasu:

Na XDU#12 i XDU#13 przeprowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu za pomocą czipów wydawanych wraz z numerami startowymi w biurze zawodów.

Dodatkowe zapisy:

Osoby, które zarejestrowały się na XDU#12 ale nie wniosły opłaty startowej mogą tego dokonać w biurze zawodów do godziny 9:30. Osoby chcące dopisać się jutro do listy startowej i wnieść opłatę startową na miejscu proszone są o wiadomość mailową na adres pabondaruk@gmail.com

Trasa zawodów:

Ślad GPS trasy zawodów dostępny jest tutaj: http://xdu.pl/trasy-xdu12/

Uwaga, ze względu na nieprzejezdność zagajnika na głównej polanie, trasa rowerowa zostanie minimalnie wydłużona i poprowadzona główną ścieżką dookoła zagajnika.

Nagrody: 

Najlepszych trzech mężczyzn i najlepsze trzy panie w klasyfikacji generalnej, oraz najlepsze 3 osoby w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają bony na nagrody od sponsora głównego XDU#12 – firmę Etixx. Nagrody zostaną przesłane pocztą.

Medale XDU#11 i XDU#12.

Ze względu na długie terminy realizacji zamówień w firmie odlewającej medale na XDU#11 i XDU#12 wynoszące 21 dni roboczych (i brak przytrzymania przez nas ręki na pulsie) medale będą dostarczone pocztą. Po raz kolejny bardzo przepraszamy za tę banalną wpadkę, która nie powinna mieć miejsca.

Paweł Bondaruk
Twórca XDU
dyrektor zawodów

Skomentuj!

komentarz(e/y).