Przepisywanie pakietów i parking w dniu zawodów.

Zawodnicy!

Sami startujemy w zawodach i zdajemy sobie sprawę, że mimo chęci, nie każdemu udaje się dotrzeć na start imprezy. Dlatego dajemy Wam możliwość bezpłatnego przepisania pakietu startowego na inną osobę!

W mailu, który dostaliście po rejestracji na XDU#10 znajdziecie link pozwalający na edycję Waszego zgłoszenia. Jeżeli znajdziecie osobę, która chce wystartować w XDU#10 w Wasze miejsce to wystarczy, że prześlecie jej ten link (ale tylko jej – nikomu innemu!). Pod tym linkiem nowa osoba może wpisać swoje dane.

Po akcji prosimy o informację poprzez formularz kontaktowyPrzepisywanie pakietów będzie możliwe tylko do czwartku. Potem opcja zostanie wyłączona!

Jeżeli wiesz, że nie możesz wystartować lub chcesz wystartować, a nie masz pakietu – daj znać innym na stronie naszego wydarzenia na facebook’u

 

Gdzie najlepiej parkować w dniu zawodów?

Biuro zawodów znajduje się na hali w Szkole Podstawowej nr 74 na ulicy Trybunalskiej. Pakiety startowe możecie odbierać do godziny 10:30. O 11:00 ruszamy na objazd trasy rowerowej, a o 12:00 startujemy.

Osoby, którym nie uda się przepisać pakietu startowego, mogą spróbować odebrać wolny numer startowy w biurze po godzinie 11:00.

Przy szkole przygotowaliśmy dla Was duży parking. Zalecamy zostawienie tam samochodów przed odebraniem pakietu startowego i odbiór samochodu po zakończeniu zawodów. Na terenie parkingu będzie także strefa w której będziecie mogli umyć swoje rowery przed podróżą do domów.

Paweł Bondaruk
Twórca XDU
dyrektor zawodów

Skomentuj!

komentarz(e/y).